Postimehe video: Kanepi - Kontaveit supermatši kõige vingem pallivahetus (2)

Eesti Meedia Tennis Cup matšis alistas Kaia Kanepi 7:5, 5:7, 6:3 Anett Kontaveidi ning pälvis võitjale ettenähtud 50 000 euro suuruse auhinnatšeki.

Kohtumise imelisim punkt sündis teise seti kümnendas geimis, kui matšivõidu nimel servinud Kanepi oli 30:40 kaotusseisus ja omas viigistamiseks väga head võimalust, aga punkti võitis ikkagi Kontaveit. Vaata Postimehe videot vingest pallivahetusest!

Kontaveit viigistas tänu sellele punktivõidule teises setis seisu 5:5-le, võitis kaks järgmist geimi ja viis mängu kolmandasse setti. Seal oli aga Kanepi parem 6:3.