Tänavaküsitlus: tallinlased hindavad praegust valitsust keskpäraseks

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Postimees uuris Tallinna kesklinnas inimestelt, kui rahul on nemad praeguse valitsuse tööga ja millise hinde nad valitsusele annaksid.

Täna saab Jüri Ratase (KE) juhitud valitsusel täis esimene tööaasta ja sel puhul hindas valitsuse liikmeid ka Postimehe toimetus. Kõige kõrgema hinde sai kaitseminister Jüri Luik (IRL), kelle kõrval paistsid hästi silma ka tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski (SDE), siseminister Andres Anvelt (SDE) ja sotsiaalkaitseminister Kaia Iva (IRL).

Kõige madalama hinde said ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo (SDE), rahandusminister Toomas Tõniste (IRL), keskkonnaminister Siim Kiisler (IRL) ja majandus- ja taristuminister Kadri Simson (KE). Valitsus koondhindeks pani toimetus 2+.

Tänasel valitsuse pressikonverentsil küsiti ka ministritelt, kuidas nemad ise end hindaksid. Kui Ratas ja Ossinovski ei soovinud enda tööd hindama hakata, siis Reinsalu nii tagasihoidlik ei olnud.

«Mina küll ei häbene, ma arvan, et hinne on pluss,»  sõnas Reinsalu, soovimata täpsustada, mis hinde taha see pluss võiks sobida.

    Tagasi üles