Tallinna TV juhatuse liikmeks saab Taavi Pukk
Lisatud Tallinna TV nõukogu liikme kommentaar

Taavi Pukk

FOTO: Mihkel Maripuu.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon (TTV) nõukogu vaatas tänasel koosolekul läbi TTV juhatuse liikme konkursile laekunud avaldused ja tegi otsuse endise Kesklinna vanema Taavi Puki kasuks.

Konkursile laekus viis sooviavaldust. Osalejatelt eeldati kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust ning soovitav oli varasem juhtimiskogemus, teatas linnavalitsuse pressiteenistus.

Lähtudes konkursil kandidaatidele esitatud nõuetest ning kandidaatide sooviavaldustest ja motivatsioonikirjadest osutus valituks Taavi Pukk.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust, teatas pressiteenistus.

Keskerakondlane Pukk kandideeris viimastel kohalikel valimistel Tallinna Kesklinnas ning kogus 307 häält.

Milliseks kujuneb Puki teenistus uuel ametikohal, Tallinna Televisooni nõukogu liige Ain Saarna ei kommenteeri. 

«Taavi Pukk on piisavalt kogenud ja professionaalne, et hoida lahus TTV juhtimine ja erakonnapoliitika. Pigem tuleb varasem töökogemus kasuks,» lisas Saarna päringule, kas nõukogu ei pelga, et Puki varasem erakondlik taust uues ametis tema sõltumatust piirama ei hakka. 

Tagasi üles