United alistas napilt Brightoni, peatreeneri vallandanud West Brom kurvastas Tottenhami

Viljar Voog
Ashley Young Manchester Unitedi võiduväravat tähistamas.
Ashley Young Manchester Unitedi võiduväravat tähistamas. Foto: Jason Cairnduff/REUTERS/SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 13. voorus alistas Manchester United 1:0 Brighton & Hove Albioni. Terve kohtumise külalistega püstihädas olnud Unitedi võiduvärava eest hoolitses Ashley Young, kelle teise poolaja pealelöök võttis kaitsjast püüdmatu rikošeti.

Unitedi jaoks oli tegu hooaja üheksanda võiduga kahe viigi ja kahe kaotuse kõrvale ning sellega püsitakse liigas teisel kohal – homme Huddersfieldile külla sõitev linnarivaal Manchester City on viie punkti kaugusel.

Suuremast šokist pääses Tottenham Hotspuri meeskond, kes jäi Wembley staadionil kaotusseisu äsja peatreener Tony Pullise vallandanud West Bromwich Albioni vastu. Harry Kane’i 74. minuti väravast lõppes mäng aga 1:1 viigiga.

Õhtu viimases mängus võõrustab Ragnar Klavani koduklubi Liverpool Londoni Chelseat.