P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Glebova ähvardab väidetava laimu levitaja suhtes kaebuse esitada

BNS
Facebook Twitter
Comments 2
Tondiraba jäähalli juhataja Jelena Glebova.
Tondiraba jäähalli juhataja Jelena Glebova. Foto: Jaanus Lensment

Tallinna Tondiraba Spordikeskuse keskerakondlasest juhataja Elena Glebova tõrjub kõiki endise alltöövõtja meedias esitatud süüdistusi ning kaalub väidetava laimu levitaja suhtes kaebuse esitamist.

«Tunnistan, et minu töös on esinenud puudusi ja vajakajäämisi, kuid süüdistused minu vastu korruptsioonis on alusetud,» ütles Glebova linnavalitsuse pressiteenistuse teatel.

«Juhul, kui Tondiraba Spordikeskuse töötajate seas on ka praegu inimesi, kelle tegevuse suhtes on alust kahtlustada seaduserikkumist, siis ma soovin kindlasti sellest ka teada. Ent teatavasti ei leidnud politsei auditist menetluse alustamiseks alust. Teisipäevases Õhtulehes ilmunud loo valguses konsulteerin kindlasti ka juristiga, et valeinformatsiooni ja laimu levitaja vastutusele võtta.»

Glebova sõnul on lehes ilmunud süüdistused pahatahtlikud. «Fakt on, et linna sisekontrolöri teenistus pöördus juba auditi alguses, juunis 2016 politsei poole selle eesmärgiga, et välja selgitada, kas spordikeskuses võis olla tegemist seaduserikkumistega. Ka auditi lõppemise järel, tänavu jaanuaris saatis sisekontrolöri teenistus politseile auditi lõpparuande, kuna juhtimisel esinesid tõsised puudused. Paraku meil puudub info menetluse alustamise kohta,» sõnas Glebova. «Võttes arvesse, et audit viidi läbi poolteist aastat tagasi, siis praeguseks hetkeks oleme koostöös Tallinna spordi- ja noorsooametiga kõrvaldanud juba paljud probleemid, millele auditis viidati. Ja me jätkame selle nimel tööd, kuniks kõik puudused on kõrvaldatud.»

Facebook Twitter
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles