Glebova ähvardab väidetava laimu levitaja suhtes kaebuse esitada

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Tondiraba jäähalli juhataja Jelena Glebova.

FOTO: Jaanus Lensment

Tallinna Tondiraba Spordikeskuse keskerakondlasest juhataja Elena Glebova tõrjub kõiki endise alltöövõtja meedias esitatud süüdistusi ning kaalub väidetava laimu levitaja suhtes kaebuse esitamist.

«Tunnistan, et minu töös on esinenud puudusi ja vajakajäämisi, kuid süüdistused minu vastu korruptsioonis on alusetud,» ütles Glebova linnavalitsuse pressiteenistuse teatel.

«Juhul, kui Tondiraba Spordikeskuse töötajate seas on ka praegu inimesi, kelle tegevuse suhtes on alust kahtlustada seaduserikkumist, siis ma soovin kindlasti sellest ka teada. Ent teatavasti ei leidnud politsei auditist menetluse alustamiseks alust. Teisipäevases Õhtulehes ilmunud loo valguses konsulteerin kindlasti ka juristiga, et valeinformatsiooni ja laimu levitaja vastutusele võtta.»

Glebova sõnul on lehes ilmunud süüdistused pahatahtlikud. «Fakt on, et linna sisekontrolöri teenistus pöördus juba auditi alguses, juunis 2016 politsei poole selle eesmärgiga, et välja selgitada, kas spordikeskuses võis olla tegemist seaduserikkumistega. Ka auditi lõppemise järel, tänavu jaanuaris saatis sisekontrolöri teenistus politseile auditi lõpparuande, kuna juhtimisel esinesid tõsised puudused. Paraku meil puudub info menetluse alustamise kohta,» sõnas Glebova. «Võttes arvesse, et audit viidi läbi poolteist aastat tagasi, siis praeguseks hetkeks oleme koostöös Tallinna spordi- ja noorsooametiga kõrvaldanud juba paljud probleemid, millele auditis viidati. Ja me jätkame selle nimel tööd, kuniks kõik puudused on kõrvaldatud.»

Tagasi üles