JYP jättis Meistrite liiga veerandfinaalis kõik otsad lahtiseks

Kris Ilves
Jyväskylä JYP alistas veerandfinaalseeriat 3:3 viigiga Brno Kometa vastu.
Jyväskylä JYP alistas veerandfinaalseeriat 3:3 viigiga Brno Kometa vastu. Foto: JYP / Facebook

Eesti jäähokikoondise ründaja Robert Rooba leivaisa Jyväskylä JYP mängis Meistrite liiga veerandfinaali esimeses kohtumises Brno Kometaga 3:3 (1:2, 1:1, 1:0) viiki.

Kodujääl mänginud JYP jäi esimese kaheksa minutiga 0:2 kaotusseisu, kuid esimene kolmandik lõppes nende üheväravalises kaotusseisus.

Teise kolmandiku keskpaigas suutis Soome meeskond ära kasutada arvulise ülekaalu ja seisu viigistada, kuid otsustavat perioodi alustati siiski külaliste eduseisus.

3:3 värava viskas JYP kolm minutit ja 17 sekundit enne matši lõppu.

Korduskohtumine peetakse 12. detsembril Tšehhis.