Eesti koondislase koduklubi jõudis Meistrite liigas poolfinaali

Kris Ilves
Brno Kometa - Jyväskylä JYP.
Brno Kometa - Jyväskylä JYP. Foto: Champions Hockey League / Facebook

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP (Soome) alistas Meistrite liiga veerandfinaalseerias Brno Kometa (Tšehhi) 8:6.

Nädal tagasi kodujääl peetud avamängus 3:3 viiki mänginud meeskonnad viskasid rohkesti väravaid ka korduskohtumises. Jyväskylä haaras esimesel kolmandikul kolmeväravalise eduseisu, kuid lubasid tšehhid kuus minutit enne kohtumise lõppu ühe värava kaugusele. Lõpuks võttis JYP 5:3 võidu ja edenes üldskooriga 8:6 nelja parema hulka.

Eestlane teenis mänguaega kuus minutit ja kümme sekundit ning tegi selle aja jooksul ühe pealeviske. Rooba ei teeninud resultatiivsuspunkte.

Nelja parema hulgas läheb JYP vastamisi Trineci Ocelariga (Tšehhi), kes alistas kahe mängu kokkuvõttes Brynäse (Rootsi) 8:4.