Sisuturundus

Nipid kauni kuuse ehtimiseks – kui palju ja milliseid ehteid valida?

FOTO: Bauhof

Jõuluaeg on käes ja paljud kodud on juba kaunis pühaderüüs. Viimase lihvi jõulutundele annab alati hästi valitud jõulupuu.

Kes ei oleks seisnud nõutult poes, suutmata otsustada, kas osta kunstkuusk või päris, milline suurus oleks see õige ja kui palju ning milliseid ehteid võiks ühe jõulupuu kaunistamiseks vaja minna? Anname nendele küsimustele vastused. Loe soovitusi jõulupuu valimiseks siin.

Jõulupuu kaunistamine on põnev tegevus nii suurtele kui väikestele, kuid ehete valik poes lööb silme ees paljudel virvendama. Bauhofi sisekujundajad soovitavad läbiva stiili saavutamiseks valida endale meelepärases värvikombinatsioonis ehted. Klassikalisteks kooslusteks on punane-kuldne, kreemjas roosa ja roheline, sinine-hõbedane, must ja valge. Ning uueks trendikaks tooniks on kindlasti vask, mis toob idamaist hõngu meie lumisesse jõuluaega. Kombineeri vasekarva ehteid kuldse või punasega , on peen tulemus  garanteeritud. Erinevatest ehtekombinatsioonidest leiad inspireerivaid ideid siin.

Kui palju ehteid on vaja jõulupuu kaunistamiseks?

Ehete arv puul sõltub nii ehete enda kui puu suurusest. Väikesele puule võiks panna 50 – 60, keskmisele 90 - 110 ja suurele jõulupuule 100 - 120 eri suuruses ehet. Ümarad kuulid on kindel valik, ent tõeliselt suursuguse kuusepuu saamiseks proovi erikujulisi ehteid kombineerida klassikaliste kuulidega.

Õhtu saabudes annavad jõulupuule aga erilise sära tuled, mida on samuti võimalik valida erinevates värvitoonides. Värvilised tuled toovad tagasi mälestused lapsepõlvest, valged tuled aga on puhas ja klassikaline valik. Soovituslik tulede arv ühele kuusele sõltub taaskord puu suurusest ja tulede arvust, aga üldiselt võiks väikesele kuusele valida jada pikkusega alates 2 m, keskmisele 4 m ja suur puu vajab juba 5 m tulede sära enda ümber.

Kauni ja särava tulemuse saamiseks soovitame kombineerida erisuurustes ja teile sobivas värvikombinatsioonis ehted elektrituledega, mis pimeduse saabudes loovad piduliku, ent hubase meeleolu.

Näited erimõõdus kuuskedel olevatest ehete suurusest ja arvust.

Suur kuusk – kõrgus 200+ cm

FOTO: Bauhof

Keskmine kuusk – kõrgus 150 + cm

FOTO: Bauhof

Väike kuusk – kõrgus 100+ cm

FOTO: Bauhof

Tagasi üles