Jõesaar vedas Kalev/Cramo võidule Valga-Valka üle

Viljar Voog
Janari Jõesaar läbimurdel.
Janari Jõesaar läbimurdel. Foto: Sander Ilvest

Koduses korvpalliliigas peeti täna üks mäng, kui meistermeeskond BC Kalev/Cramo sõitis piirilinna Valka. Kodumeeskond pakkus küll märgatava osa mängust karmi vastupanu, kuid lõpuks oli Tallinna klubi võit kindel.

Kalev/Cramo pani võidule aluse juba hirmkõva esimese veerandiga, mis võideti 27:12, sealjuures alustas Kalev mängu 12:0 spurdiga. Edasi näitas Valga-Valka küll liiderklubile hambaid ja võideldi kui võrdne võrdsega, ent kui viimasel veerandil sai selgeks, et tagasitulek jääb olemata, lasti mast maha ning külalised võitsid matši 91:67.

Võitjate parimana viskas Janari Jõesaar 20 punkti ja noppis ka kuus lauapalli. Cedric Simmonds panustas võitu 18 silma, kuue laua ja viie resultatiivse sööduga, lisaks meelitas ta vastastelt välja seitse viga.

Valga-Valka parim oli Ernestas Bruzas 17 punktiga, eestlastest panustas Rain Raadik 10 punkti.