Venno koduklubi pääses Euroopas probleemideta poolfinaali, eestlaselt soliidne esitus

Kris Ilves
Oliver Venno.
Oliver Venno. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Oliver Venno koduklubi Ankara Maliye Piyango alistas Euroopa tugevuselt kolmanda klubisarja veerandfinaalis kahe mängu kokkuvõttes Montana Volley ning pääses nelja parema hulka.

Avamängu koduväljakul 3:0 võitnud Maliye Piyango sai Bulgaaria klubist sama skooriga jagu ka võõral väljakul. Esimeses geimis loovutati vastasele 19, teises 15 ja kolmandas 23 punkti. Eestlane panustas võitu kaheksa punktiga, olles Maliye Piyango paremuselt teine skooritegija. Üleplatsimeheks kerkis 17 punktiga Montana venelasest mängija Kirill Klets.

Nelja parema hulgas läheb Maliye Piyango vastamisi Ravenna (Itaalia) ja Benfica (Portugal) vahelise paari võitjaga. Avamäng Itaalias lõppes Ravenna 3:1 võiduga.