Arsenal astus sammukese veerandfinaalile lähemale

Merili Luuk
Aaron Ramsey värav
Aaron Ramsey värav Foto: LUCA BRUNO/AP

Euroopa liigas astus sammu veerandfinaalile ligemale Londoni Arsenal, kui kaheksandikfinaali avamängus alistati võõrsil 2:0 AC Milan.

Arsenal läks kohtumist 15. minutil Henrikh Mkhitaryani väravast juhtima, lõppseisu kindlustas Aaron Ramsey. Mõlemale väravale tegi seejuures eeltöö Mesut Özil.

Kindla võidu võttis ka Madridi Atletico, kes alistas 3:0 Moskva Lokomotivi. Korduskohtumised peetakse nädala pärast.

TULEMUSED:

• Atletico Madrid - Moskva Lokomotiv 3:0 (22. Saul, 47. Diego Costa, 90. Koke)
  • Moskva CSKA - Lyoni Olympique 0:1 (68. Marcelo)
  • Dortmundi Borussia - Salzburg 1:2 (62. Schürrle - 49., 56. Berisha)
  • AC Milan - Arsenal 0:2 (15. Mkhitaryan, 45+4. Ramsey)
  • Rooma Lazio - Kiievi Dünamo 2:2  (54. Immobile, 62. Anderson - 52. Tsõgankov, 79. Moraes)
  • RB Leipzig - Peterburi Zenit 2:1 (56. Bruma, 77. Werner - 86. Criscito)
  • Marseille Olympique - Bilbao Athletic 3:1 (1., 57. Ocampos, 14. Payet - 45+3. Aduriz)
  • Lissaboni Sporting - Viktoria Plžen 2:0 (45.+1, 49. Montero)