Suveajale üleminek toob Elroni sõiduplaanidesse muudatusi

Elron reisirong Valga jaamas

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Seoses suveajale üleminekuga muutuvad alates 25. märtsist mõnede Tallinn-Narva, Tallinn-Aegviidu ja Tallinn-Pääsküla liini reiside sõiduplaanid. Muudatused on tingitud suveajale üleminekuga kaasnevate rahvusvaheliste reisirongide sõiduplaanide muutumisest.

Suurimad muudatused on Tallinn-Narva liinil, kus on muudatusi nii hommikustel väljumistel, ekspressreisidel kui ka õhtusel Narva-Tallinn reisil.

Tallinn-Aegviidu liinil toob suveaeg kaasa kolme reisi sõiduplaani muutuse – lõunane Tallinn-Aegviidu reis hakkab väljuma senisest 13 minutit varem ehk kell 13:35 ja pärastlõunane reis väljub Tallinnast kell 17:03 ning Aegviidu-Tallinn reis alustab sõitu kell 15:26.

«Läänesuunal jääb käigust ära Tallinn-Pääsküla hommikune väljumine kell 7:10 ning lisandub väljumine kell 9:58. Minuti võrra muutuvad Tallinn-Pääsküla hommikuse reisi (väljumisega kell 8:22) Hiiu ja Kivimäe peatusest väljumise ajad ning osadel õhtustel reisidel Nõmmelt väljumise kellaajad,» lausus Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mariis Adamberg.

«Muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.»

Sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Tagasi üles