Pildid: Gonsiori tänava remont tekitas kesklinna ummikud

Täna algas Gonsiori tänava remont ning tänav on Pronksi ja Maneeži tänavate vahelisel lõigul suletud.

Mööda Estonia puiesteed Lasnamäe suunas sõitvad liiklejad suunatakse A. Laikmaa tänavale, kas Narva maantee või Rävala puiestee poole, kust edasi on võimalik jätkata liiklemist Lasnamäe suunas, teatas linnavalitsuse pressiteenistus. Gonsiori tänavalt Kesklinna suunas liiklejad suunatakse Pronksi tänava ristmikult kahes sõidureas Tartu maantee ning ühes sõidureas Narva maantee poole. Maneeži, V. Reimani, Raua ning Kivisilla tänavad muutuvad tupiktänavateks ning seoses sellega muutub V. Reimani tänav kahesuunaliseks ning seal muudetakse parkimiskorraldust.

Liinide nr 3, 20, 20A, 31, 53, 55, 56, 60, 63, 67 ja 68 autobussid suunatakse erinevatele ümbersõidu marsruutidele A. Laikmaa – Rävala puiestee – Tartu maantee – Fr. R. Kreutzwaldi tänavate kaudu. Bussid jäävad peatuma Kivisilla peatuses, kuid teevad Gonsiori tänaval tagasipöörde ning suunduvad eelnevalt nimetatud marsruudile.  Fr. R. Kreutzwaldi tänav lõigus Tartu maantee – Gonsiori tänav  suunaga Gonsiori tänava poole jääb avatuks ainult ühistranspordile. Fr. R. Kreutzwaldi tänavale on võimalik pääseda mööda Pronksi ja Raua tänavat.

Liiklejatel, sealhulgas jalakäijatel palutakse järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles