Ciro Immobile.
Ciro Immobile. Foto: Giampiero Sposito/PACIFIC/SIPA/Giampiero Sposito/PACIFIC/SIPA

Lazio jalgpallimeeskond mängis pühapäeval võõral väljakul 2:2 viiki Cagliariga. Ciro Immobile lõi äärmiselt kauni – zlatanibrahimoviciliku – viigivärava viiendal üleminutil.

Avapoolaeg lõppes 14 241 silmapaari ees skooriga 1:1. Võõrustajad haarasid teistkordselt eduseisu paarkümmend minutit enne lõpuvilet, kuid Immobile tabamus 95. minutil andis külalistele väärt viigipunkti.

Immobile hoiab Itaalia kõrgliiga väravalööjate edetabelis 24 tabamusega kindlalt (lähimal jälitajal on kirjas 18 väravat) liidripositsiooni. 28-aastane ründaja särab tabelis ka kaheksa resultatiivse sööduga.