Isco ja Marc-Andre ter Stegen (vasakul).
Isco ja Marc-Andre ter Stegen (vasakul). Foto: Jan Huebner/imago/Jan Huebner

Hispaania ja Saksamaa mängisid eile toimunud jalgpalli sõprusmängus 1:1 viiki. Mõlema meeskonna väravasuul olnud väravavaht säras supertõrjega.

Kusjuures kahte sooritust lahutas vaid 23 sekundit. Esmalt hiilgas tõrjega Saksamaa puurilukk Marc-Andre ter Stegen, kes pareeris Isco lähilöögi. Saksamaale järgnenud kontrarünnakul näitas oma võimeid Hispaania väravavaht David de Gea, kes tõi altnurgast ära Ilkay Gündogani kauglöögi. Vaata videot siit.

Mõlema väravavahi selja taha pall korra siiski jõudis. Rodrigo (Hispaania) avas mänguskoori juba kuuendal minutil, Thomas Müller (Saksamaa) vormistas kümmekond minutit enne poolajavilet lõppseisu.