Maakonna kossuliigas selgusid poolfinalistid

Algis Liblik
Vinni üks resultatiivsemaid oli Erik Kaasik.
Vinni üks resultatiivsemaid oli Erik Kaasik. Foto: Ain Liiva

Eesti Ööjooks Kossuliigas on selgunud mõlema liiga poolfinalistid ning meistriliiga esimesed kohtumised tõid kaasa kaks ülipõnevat lõpplahendust.

Põhiturniiri võitja RLV Massive ning nende igipõline rivaal Väike-Maarja Päästekool alustasid kahe võiduni peetavat poolfinaali lisaajale läinud mänguga.

Mõlemapoolsete võimalustega mängus oli päästekoolil võimalus normaalaja lõpus kohtumine enda kasuks kallutada, kuid viimase minuti jooksul eksiti koguni neljal vabaviskel (sh viimased kaks viset läksid teele 1,7 sekundit enne lõppu). Lisaajal näitas kindlamat tegutsemist RLV Massive, kes võitis koduseinte toel viieminutilise perioodi 9:3 ning asus ülimagusa 77:71 võiduga poolfinaali 1:0 juhtima.