Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjovi tööandja Krakowi Cracovia alistas Poola kõrgliigas keskväljamaestro Konstantin Vassiljevi leivaisa Gliwice Piasti 2:1.

Cracovia haaras juhtohjad esimese poolaja viimasel minutil, kui sihile jõudis Milan Dimun, kuid Sasa Aleksandar Zivec viigistas 60. minutil. Seejärel, 63. minutil sekkus vahetusest mängu Zenjov, kes kolm minutit hiljem tegi Krzysztof Piateki väravale eeltöö. Vassiljev jälgis kohtumist vahetuspingilt.

Cracovia hoiab kaheksaliikmelises kaotajate grupis 42 punktiga liidrikohta. Piast paikneb 30 punktiga kuuendal positsioonil ning edestab väljalangemistsooni ühe enam peetud mängu juures vaid ühe punktiga.

Vaata Zenjovi resultatiivset söötu siit!