Inglismaa karikafinaalis kohtuvad Chelsea ja Manchester United

Siim Kaasik
Olivier Giroud
Olivier Giroud Foto: Robin Parker / imago/Sportimage

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste poolfinaalis alistas Londoni Chelsea 2:0 Southamptoni ning jõudis finaali, kus kohtub Manchester Unitediga.

Chelsea läks kohtumist 46. minutil tänu Olivier Giroud' väravale juhtima. 82. minutil lõi Chelsea teise värava Alvaro Morata.

Avavärava autorile Giroud'le näib Inglismaa karikasari eriti hästi sobivat. Ta on karjääri jooksul võistlussarjas mänginud 26 matši ning löönud 15 väravat ja andnud 7 väravasöötu. Morata aga tõestas taaskord, et on õhuvõitluses klass omaette. Ta on sel hooajal löönud peaga juba üheksa väravat.

Eilses poolfinaalis alistas Manchester United 2:1 Tottenhami. Inglismaa karikasarja finaal peetakse 19. mail.