Järvamaal vastu puud sõitnud autojuht sai tõsiselt viga
Lisatud fotod sündmuskohalt!

Õhtul juhtus Järvamaal liiklusõnnetus, kus sai tõsiselt viga Daciaga vastu puud sõitnud autojuht.

Täna kella 18.27 ajal juhtus Järvamaal Türi vallas Reopalu külas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee 87. kilomeetril liiklusõnnetus, kus sõiduauto Dacia sõitis teelt, teatas PPA pressiesindaja. Paide poolt tulnud Dacia juht kaotas sirgel teelõigul auto üle kontrolli ja paiskus üle vastassuunavööndi teelt välja vastu puud. 

Autos oli vaid juht. Kokkupõrke tagajärjel sai sõiduk niivõrd tugevaid kahjustusi, et päästjatel tuli juhi vabastamiseks kasutada hüdraulilisi vahendeid. 86-aastane sõiduautot juhtinud mees sai viga ja ta viidi haiglasse.

Juht oli kaine, kasutas nõuetekohaselt turvavarustust ja omas juhtimisõigust. Õnnetus juhtus teelõigul, kus suurim lubatud sõidukiirus on 90 km/h.  

Ühegi teise autoga Dacia kokku ei põrganud.

Paide politseijaoskonna välijuht Heigo Tamsalu ütles, et liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel, kuid juhtis tähelepanu, et autoroolis olles tuleb alati keskenduda vaid autojuhtimisele. «Autojuhi kogu tähelepanu peab alati olema suunatud liiklusele ja vältida tuleb tarbetuid manöövreid,» lisas Tamsalu.

Täna kella 18.27 ajal juhtus Järvamaal Türi vallas Reopalu külas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee 87. kilomeetril liiklusõnnetus, kus sõiduauto Dacia sõitis teelt välja vastu puud. 86-aastane sõiduautot juhtinud mees sai viga ja toimetati haiglasse. Juht oli kaine, kasutas nõuetekohaselt turvavarustust ja omas juhtimisõigust. Õnnetus juhtus teelõigul, kus suurim lubatud sõidukiirus on 90 km/h.

Tagasi üles