Kalev pääses Ühisliiga viimasest kohast

Merili Luuk
Kalev/Cramo
Kalev/Cramo Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Kalev/Cramo lõpetas Ühisliiga hooaja eelviimase kohaga, sest lähikonkurent Krasnojarski Jenissei kaotas 84:89 Moskva Himkile.

Kuigi Jenissei oli viimase veerandi eel 11 punktiga juhtimas, suutis Himki vahe kinni mängida, seejärel Jenissei veel nelja punktiga ette lasta, kuid kohtumise viimane minut oli Himki päralt.

Jenissei kogus Ühisliigas nagu Kalev/Cramogi kuus võitu ja 18 kaotust, ent kuna omavahelistes mängudes läks Kalevil paremini (võõrsil saadi 91:88 võit, kodus 97:88 võit), ei lõpetanud Eesti klubi hooaega viimasena.

Himki lõpetas põhiturniiri 13 võidu ja 11 kaotusega, mis andis kuuenda koha. Veerandfinaalis kohutakse Krasnodari Lokomotiv Kubaniga.