Flora astus võiduga Kalju ja Levadia kandadele

Kris Ilves
Zakaria Beglarišvili Tallinna FC Flora särgis.
Zakaria Beglarišvili Tallinna FC Flora särgis. Foto: LIIS TREIMANN / PM/SCANPIX BALTICS

Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Eesti meistriliiga 15. vooru keskses lahingus koduväljakul FC Kuressaare 2:1.

Flora haaras juhtohjad avapoolaja lõpus, kui sihile jõudis Zakaria Beglarišvili ning teise poolaja keskpaigas suurendas tiitlikaitsja eduseisu Joseph Saliste. Nullimängu Flora väravasuul seisnud Magnus Karofeld kirja ei saanud, sest 90. minutil lõi Kuressaare viigivärava Rasmus Saar.

14 mänguga 32 punkti kogunud hoiab liigatabelis Nõmme Kalju (34 punkti) ja Tallinna FCI Levadia (33) järel kolmandat kohta. Teisisõnu: esimest ja kolmandat meeskonda lahutab vaid kaks punkti. Kuressaare paikneb kümne punktiga seitsmendal positsioonil.