Hästi mänginud Flora kaotas Belgia meistrile

Madis Kalvet
Genki ja FC Flora kohtumine lõppes belglaste (sinises) 3:0 võiduga.
Genki ja FC Flora kohtumine lõppes belglaste (sinises) 3:0 võiduga. Foto: Raigo Pajula

Tallinnas toimuval nelja meeskonna jalgpalliturniiril kaotas FC Flora 0:3 valitsevale Belgia meistrile KRC Genkile.

Esimene poolaeg lõppes Genki 1:0 edusseisus, tabamuse sai 43. minutil kirja Nadson Ferreira. Ilusat mängu näitas ka Flora, kes korraldas ka vastaste värava all ohtlikke olukordi.

Teisel poolajal ohustati samuti mitmel korral Genki väravat ja korra käis pall ka külaliste värava põiklatis.Enamasti kombineerisid Flora mängijad rünnakul aga üle ja Genki kaitsjad said otsustaval hetkel jaole.

Kui Flora ei suutnud oma võimalusi ära kasutada, siis 59. minutil oli täpne Kennedy Ugoala ja 62. minutil Fabien Camus. Tulemusega 3:0 ka mäng lõppes.

Flora poolel käis väljakul ka norralasest ründaja Geir Andre Herrem, kes viibib klubis testimisel.

Järgmised mängud toimuvad turniiril reedel, kui vastamisi lähevad Genk – Bukaresti Rapid ja FC Flora – Krakowi Wisla.