Pildid: Tallinna vanalinnas juveelipoe müüjale gaasi näkku lasknud röövlid said saagiks ühe käekella
Täiendatud kell 17.20! Lisatud uus foto kahtlusalustest!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Täna kella 14.20 ajal teatati häirekeskusele, et Tallinnas Väike-Karja tänaval tungisid seni tuvastamata mehed juveelipoodi, lasid teenindajale gaasi näkku, lõhkusid kapiklaasi, võtsid kaasa käekella ja põgenesid.

Sündmuskohale reageerisid politseinikud ning teenistuskoerad, kuid meeste asukoht on seni tuvastamata. Kiirabi vaatas kaupluse müüja tervisekontrolliks üle, tema vigastused ei ole õnneks rasked.

Võimalikud kahtlusalused on 20. kuni 30. eluaastates mehed. Ühel mehel olid jalas tumedad pikad püksid, tume särk ja tume õlakott ning helebeeži värvi jalanõud ja peas võib tal olla tume nokamüts. Teisel mehel oli seljas hall särk, tumedad pikad püksid ning tumedad jalanõud. Mehed võisid liikuda Sauna tänavalt Musumäe suunas ja Musumäelt Viru ringile. Nad ületasid ülekäigurada kasutades Pärnu maanteed ning suundusid Tammsaare pargist Viru keskuse ja sealt Viru bussiterminali suunas.

Foto kahtlusalustest.

FOTO: Põhja politseiprefektuur

Foto kahtlusalustest.

FOTO: PPA

Põhja prefektuuri operatiivjuht Urmet Tambre sõnul on hetkel sündmuskoht Väike-Karja tänaval piiratud, sest käib aktiivne töö tõendite kogumise ning võimalike kahtlusaluste tabamise nimel.

«Siinkohal on meile oluline iga infokild. Kõik, kes kirjeldusele vastavaid mehi linnas näevad, kel on infot nende liikumissuuna kohta või kes juhtusid sündmust pealt nägema ning saavad anda lisainfot, anda sellest meile koheselt teada,» sõnas Tambre. 

Kõigil, kes mehi märkavad või kel infot nende liikumissuuna kohta, palutakse oma tähelepanekutest teada anda Põhja prefektuuri kriminaalbüroo telefoninumbril 5690 4272, hädaabinumbril 112 või vihjemeilil pohja.isikuvihje@politsei.ee.

Mehed võivad liigelda jalgsi, ühistranspordiga kui ka taksoga.

 

Tagasi üles