Tallinna juveelipoest röövitud kellade väärtus ulatub 63 000 euroni
Uued pildid kahtlusalustest

Juveeliröövis kahtlustatavad.

FOTO: Politsei- ja piirivalveamet

Tallinna vanalinnas teisipäeval röövitud käekellade väärtus ulatub 63 000 euroni, politsei ei ole röövleid seni tabanud.

Praeguseks on selgunud, et Väike-Karja tänaval langes röövlite saagiks neli käekella, mille väärtus on kokku 63 000 eurot.

Politsei ootab jätkuvalt inimestelt infot röövis kahtlustatavate meeste kohta. Kellel on infot piltidel kujutatud meeste kohta, võiks helistada telefoninumbril 56904272 või kirjutada vihjemeilil pohja.isikuvihje@politsei.ee

Häirekeskus sai teisipäeval kell 14.20 teate, et Väike-Karja tänaval tungisid kaks meest juveelipoodi, lasid teenindajale gaasi näkku, lõhkusid kapiklaasi, võtsid kaasa käekellad ja põgenesid.

Juveeliröövis kahtlustatavad.

FOTO: Politsei- ja piirivalveamet

Võimalikud kahtlusalused on 20. kuni 30. eluaastates mehed. Ühel mehel olid jalas tumedad pikad püksid, tume särk ja tume õlakott ning helebeeži värvi jalanõud ja peas võib tal olla tume nokamüts. Teisel mehel oli seljas hall särk, tumedad pikad püksid ning tumedad jalanõud. Mehed võisid liikuda Sauna tänavalt Musumäe suunas ja Musumäelt Viru ringile. Nad ületasid ülekäigurada kasutades Pärnu maanteed ning suundusid Tammsaare pargist Viru keskuse ja sealt Viru bussiterminali suunas.

Tagasi üles