Postimehe video: Itaalia sillaõnnetuse mälestusminut vaigistas terve staadioni

Itaalia kõrgliiga meeskond Genoa eilne kohtumine Empoli vastu algas seisakuga sillavaringus hukkunute mälestuseks.

Põhja-Itaalia sadamalinnas Genovas varises augusti keskpaigas osaliselt kokku maanteesild. Õnnetuses hukkus 43 inimest ning lisaks said kümned inimesed karmilt vigastada.

Pühapäevane kohtumine Empoli vastu oli Genoa võistkonna esimene kodumäng sel hooajal, mida otsustati alustada austusavaldusega nende kodulinnas juhtunud õnnetuses hukkunud inimestele mõeldes.

Mäng ise lõppes Genoa 2:1 võiduga, kui võitjate poolelt tegi kuuendal minutil tegi skoori Krzysztof Piatek ja 18. minutil sai hea söödu Christian Kouame, kes palli ühe puutega tagumisse nurka suunas. Empoli auvärava lõi Samuel Mraz neljandal üleminutil.