Kultuurikatlas jagatakse täna laiali üle 37 000 tasuta raamatu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Tasuta raamatute laat

FOTO: Raamat Rahvale

MTÜ Raamat Rahvale korraldab täna kella 11-15 Kultuurikatlas tasuta raamatute laada.

Eraisikud ja kirjastused tõid laadale kokku üle 37 000 raamatu, mille seast kõik külastajad saavad endale sobiva valida. Peale tasuta raamatute jagamise astuvad pealaval üles kirjandusmaailma tuntud tegijad, lastega tegeleb Eesti Lastekirjanduse Keskus ning vähiravifond «Kingitud Elu» pakub vahvleid. Üritus on kõigile tasuta.

«Olen siiralt tänulik kõigile inimestele, kes oma head raamatud laadale tõid, et need võiks uutele omanikele lugemisrõõmu pakkuda,» ütles raamatulaada projektijuht Alina Tubli. «Võrreldes eelmise korraga on uusi ja vähekasutatuid raamatuid tunduvalt rohkem, umbes pooled. Olen kindel, et iga huviline leiab endale mõne meelepärase raamatu.»

Raamatulaada esinemisnurgas astuvad järgemööda üles noor luuletaja Jaan Keskel; kalamburist ja Twitteri-kirjanik Keiti Vilms; paljude kokaraamatute autor Lia Virkus; muusik Marek Sadam; luuletaja, humorist, illustraator, karikaturist ja ristsõnade koostaja Ilmar Trull ja TimeBooki asutaja Mihkel Sepp. Päeva juhib ja esinejatega vestleb multitalent Jürgen Rooste. Üritusel kogutakse vabatahtlike annetusi vähiravifondile „Kingitud Elu“.

Raamatulaada täpsem info ja ajakava on saadaval Facebookis.

Tagasi üles