Üritused
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Laupäev, 13. oktoober
Puka kultuurimaja pargis
kl 9 sügislaat ja perepäev.
Otepää golfiklubis
kl 10 Warsteiner Octobergolf 2018.
Valgas
kl 13 Valga X-jooks, start Tambre endise kõrtsi juures (Valguse tn 2).
Misso rahvamajas
kl 15 Võru gümnaasiumi segakoori kontsert.
Ruusa kultuurimajas
kl 14 LendTeatri kogupereetendus «Nukitsamees».
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 15 Tõrva meesansambli 50 aasta juubel.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 16 Vana-Antsla kooli 90. aastapäeva kokkutulek.
Rõuge kirikus
kl 18 Võru gümnaasiumi segakoori kontsert «Isamaale».
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Koolitantsu Kompanii etendused «Ma pole idioot» ja «Ärka üles».
Tõrvas
kl 20 orienteerumisvõistlus «Musta kassi öösel ei näe», algus keskväljakul.
Mõniste rahvamajas
kl 20 hooaja avapidu Nedsaja Küla Bändiga.
Võrus Stedingu majas
kl 20 muusikaviktoriin.
Veriora rahvamajas
kl 21 sügispidu ansambliga Kompvek.
Tõrva kultuuripubis Juudas
kl 22 The Boondocksi uue plaadi esitlus.
Pühapäev, 14. oktoober
Värska kultuurimaja juures
kl 9.30 start bussiekskursioonile «Ülikuul rattil».
Tehvandi spordikeskuses
kl 12 Otepää lahtised meistrivõistlused suundorienteerumise lühirajal.
Pikajärve mõisas
kl 19 hõimupäevade pärimuspidu.
Esmaspäev, 15. oktoober
Valgas Voorimehe pubis
kl 17.50 mälumäng, Valga valla MV paaridele,
kl 19 bridžiturniir Valga Bridžikunn.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 hõimupäevade pärimuspidu.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Ugala teatri etendus «Emadepäev».
Teisipäev, 16. oktoober
Põlva kultuurikeskuses
kl 11 Kuressaare Linnateatri lasteetendus «Kolme põrsa lugu».
Võru kultuurimajas Kannel
kl 12 Ugala teatri lastelavastus «Vai-vai vaene Vargamäe».
Räpina kultuurikeskuses
kl 19 hõimupäevade pärimuspidu.
Kolmapäev, 17. oktoober
Lüllemäe raamatukogus
kl 11.30 Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamine koos Jaan Lattiku 140. sünniaastapäevaga.
Valgas Kungla tn väljakul
kl 17 Valgamaa meistrivõistlused jalgpallis (mehed).
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Argo Aadli monoetendus «Hullumeelse päevik».
Vastse-Kuuste kultuurimajas
kl 19 hõimupäevade pärimuspidu.
Neljapäev, 18. oktoober
Riidaja kultuurimajas
kl 12 filmipäev lastele.
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 18 lõikustänupüha kontsert.
Otepää kultuurimajas
kl 19 Kuressaare Linnateatri etendus «Paljasjalgne Debora».
Räpina aianduskooli saalis
kl 19 Argo Aadli monoetendus «Hullumeelse päevik».
Ahja kultuurimajas
kl 19.30 Vastse-Kuuste kultuurimaja näiteringi etendus «Lutsu lood»: «Kalevi kojutulek» ja «Valimised».
Reede, 19. oktoober
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 10 Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlused võrkpallis.
Räpina ühisgümnaasiumis saalis
kl 11 esineb Komi folklooriansambel Sipertas.
Ruusa kultuurimajas
kl 12.30 esineb Komi folklooriansambel Sipertas.
Tagula raamatukogus
kl 16 muinasjututund lastele.
Lüllemäe kultuurimajas
kl 16 koolituslaat ja õpitoad, kontsert «Helisevad puud».
Linte külakeskuses
kl 18 kohtumine kirjanik Olavi Ruitlasega.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 18 Võru kunstikooli vilistlaste näituse avamine.
Värska kultuurikeskuses
kl 18 gümnaasiumi moe-show.
Tõrva kinomajas
kl 19 Argo Aadli monoetendus «Hullumeelse päevik».
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 püstijalaetendus «Oma jope».
Hargla maakultuurimajas
kl 20 tantsuõhtu ansambliga Kruiis.
Viluste põhikooli aulas
kl 20 Alle-Saija teatristuudio etendus «... ja õunapuud õitsevad».
Misso rahvamajas
kl 20 tantsuõhtu.
Rõuge rahvamajas
kl 20 Krabi külateatri etendus «Piimäpukijutu», tantsuõhtu.
Saverna külakeskuses
kl 21 sügispidu ansambliga Eesti Gun ja Liisa.
Põlva kultuurikeskuses
kl 21 esinevad bändid Lasso ja MordaBoi.