Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Milano Olimpia - Madridi Real
Milano Olimpia - Madridi Real Foto: DANIEL DAL ZENNARO / EPA

Korvpalli Euroliigas teenis tiitlikaitsja Madridi Real hooaja teise võidu, kui alistas võõrsil Milano Olimpia 91:85.

Madridi Reali parimana viskas Anthony Randolph 25 punkti ja võttis 11 lauapalli. Facundo Campazzo sai kirja 21 punkti ja 7 resultatiivset söötu. Kaotajate parim oli Mike James 21 punkti ja 7 korvisööduga. Madridi Realil on tabelis kirjas kahest mängust kaks võitu, Milano Olimpial üks võit ja üks kaotus.

«Näitasime teisel poolajal, et oleme parem meeskond. Loodetavasti suudame tulevikus näidata stabiilselt 40 minutit head mängu,» ütles Randolph.

Kahe kaotusega on Euroliiga hooaega alustanud Moskva Himki, kes jäi täna võõrsil 85:93 alla mullusele hõbedale Instanbuli Fenerbahcele. Võitjate parimana viskas Nicolo Melli 16 punkti, Venemaa klubi eest tegi hea mängu Aleksei Šved, visates 26 punkti ning andes 8 korvisöötu. Kui Himkil on kirjas kaks kaotust, siis Fenerbahce on hooaega alustanud kahe võiduga.