Diego Godin päästis Madridi Atleticole võidupunktid

Kris Ilves
Koke ja Diego Godin.
Koke ja Diego Godin. Foto: OSCAR DEL POZO / AFP

Madridi Atletico alistas Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel koduväljakul 3:2 Bilbao Athleticu ja kerkis liigatabelis teisele kohale.

Külalised haarasid 36. minutil Inaki Williamsi väravast juhtohjad, kuid Thomas Partey viigistas 61. minutil. Williams taastas baskide eduseisu kolm minutit hiljem, aga pealinlased jõudsid Rodrigo väravast 80. minutil jälle viigini. Võõrustajate kangelaseks kerkis Diego Godin, kes esimesel üleminutil Antoine Griezmanni söödu väravaks realiseeris.

Atletico hoiab Hispaania kõrgliigas 23 punktiga teist kohta, kuid kõik lähikonkurendid on pidanud ühe kohtumise vähem. Barcelona juhib 24 punktiga, kolmas on Espanyol (21 punkti), neljas Sevilla (20), viies Alaves (20) ja kuues Madridi Real (17).

Kõik laupäevased Hispaania kõrgliiga mängud: Valladolid – Eibar 0:0, Getafe – Valencia 0:1, Atletico – Athletic 3:2, Girona – Leganes 0:0.

Pühapäevased mängud: Alaves – Huesca, Barcelona – Betis, Rayo Vallecano – Villarreal, Sevilla – Espanyol, Celta Vigo – Madridi Real.