VEF tuli suurest kaotusseisust välja, aga lagunes viimasel veerandajal

Kris Ilves
Riia VEF.
Riia VEF. Foto: Paula Čurkste / LETA

Oktoobri viimasel päeval Kalev/Cramo alistanud Riia VEF sai korvpalli Ühisliigas ühe võidu kõrvale hooaja seitsmenda kaotuse, kui jäi kodusaalis 71:93 alla Astanale.

Esimese poolaja koguni 17 punktiga (37:54) kaotanud võõrustajad tulid kolmandal veerandajal (25:10) suurest kaotusseisust välja, kuid viimasel kümneminutilisel perioodil (9:29) panid külalised oma paremuse kindlalt maksma. Lõppnumbrid 93:71 Astanale.

Üleplatsimeheks kerkis 23 punkti visanud Astana mängija Aleksandr Žigulin, Geoffrey Grosselle panustas 18 silmaga. VEFi parimad skooritegijad olid Steve Zack ja Andrjs Grazulis, kes mõlemad viskasid 15 punkti.

VEF jätkab ühe võidu ja seitsme kaotusega Ühisliigas viimasel ehk 14. kohal, neli võitu ja kolm kaotust kogunud Astana paikneb Kalev/Cramo (3-5) ees kuuendal tabelireal.