Postimees TV: Warriors võitis vahelduseks, Lakers harjumuseks

Viljar Voog

Korvpalliliigas NBA olid möödunud ööl võistlustules 28 meeskonda ja päris mitmes mängus kehtis reegel, et viimasel ajal võitnud meeskonnad kaotasid ja vastupidi. Viimasesse kategooriasse langes ka Golden State Warriors, kelle esimene võit üle pooleteise nädala tuli Portland Trail Blazersi üle.

Warriors lõpetas neljamängulise võiduta seeria kodusaalis tehtud oivalise teise veerandajaga, mis võideti 35:17 ja sellest tõukuvalt kogu mäng 125:97. Kevin Durant viskas üleplatsimehena 32 punkti.

Viimasel ajal kaotama harjunud meeskondadest möödus öö edukalt veel Cleveland Cavaliersile, kes teenis alles hooaja kolmanda võidu. Võõrsil oldi Colin Sextoni 23 punkti toel 121:112 üle Philadelphia 76ersist.

Aasta neljanda võidu sai ka Phoenix Suns ja seda suurepärast hooaega tegeva Milwaukee Bucksi vastu. Võõrsil šokeeriti Bucksi 116:114, kusjuures kodumeeskond juhtis kolm ja pool minutit enne lõpusireeni mängu 114:108.

Õhtu kõige korvidevaesem kohtumine toimus Los Angeleses. Kohalik Lakers sai viimases kaheksas mängus juba oma seitsmenda võidu: Utah Jazzi võideti 90:83. Lakersi eest sai topeltduubli kirja LeBron James, aga seda üpris tagasihoidlike numbrite ehk 22 punkti ja 10 lauapalliga.