Maksmata jäänud müslibatoon viis mehe politseisse

Jogurtikattega müslibatoon.

FOTO: Alamy/ Panther Media

Tänavu jaanuari algul tanklas käinud mees kirjeldas sotsiaalmeedias, kuidas tasumata jäänud müslibatoon ta kuu hiljem politseisse viis.

Mees kirjutas Facebookis, et pani tanklas autol paagi kütust täis, läks kioskisse selle eest maksma ja haaras kassa poole minnes kaasa ka ühe Corny batooni. Ta asetas selle leti peale, maksis arve ja sõitis rahus oma teed.

«Kuu aega hiljem (sinu sünnipäeval) helistab sulle aga Eesti Politsei, mille käigus sind süüdistatakse Corny batooni varguses. Naerad, kuna olukord tundub isegi pisut uskumatu, kuid tegelikult siiski päris. Lepid kokku sobiva päeva ja lähed kohale,» kirjeldas pettunud klient.

«Jaoskonnas koheldakse sind tund aega põranda külge kruvitud pingil nagu kurjategijat. Algul küll endiselt naerad olukorra naeruväärsuse tõttu, kuid raske atmosfäär ning konstaabli tõsidus teeb vaikselt suu kuivaks ning paneb muretsema, et ehk milleski siiski lõpuks süüdi jääd.»

«Õnneks saab ka konstaabel lõpuks naljast aru ja leppeks palutakse Olerexile korvata maised kahjud väärtuses 0,95 EUR. Tuleb välja, et müüja lihtsalt ei märganud batooni leti peal ning mina eeldasin, et see minu kütuse kulu otsa oli lisatud,» tõdes mees.

Ta kinnitas, et trahv on tasutud ja lisas, et Olerex on nüüd ühest kliendist ilma.

Tagasi üles