Ahjupera sai taas jala valgeks

Jarmo Ahjupera
Jarmo Ahjupera Foto: Liis Treimann

Györi ETO-s mängiv Jarmo Ahjupera jätkab väravalainel - seekord oli mees täpne karikamängus, aidates oma koduklubi 1:1 viigile Diosgyöri VTK vastu, vahendab Soccernet.ee.

Tegu oli Ungari karikavõistluste kaheksandikfinaali esimese kohtumisega, kus Akos Lippai 34. minuti tabamusele suutis Ahjupera kaks minutit hiljem samaga vastata.

Veerandfinaali pääseja otsustavad Györ ja DVTK laupäeval, kui kordusmäng toimub juba ETO koduväljakul.

Eesti koondise ründaja on sattunud tõelisele väravalainele - lisaks seekordsele väravale on mees skoorinud ka viimases neljas liigamängus.