iDeal kampaania

Vestlusõhtu «Eetiline Eesti»: kui vastutustundlik on meie ühiskond ja kuhu soovime jõuda?

Tallinnas Telliskivi loomelinnakus toimub täna õhtul vestlusõhtu «Eetiline Eesti», mis toob kokku erinevate erakondade esindajad ja eksperdid, et arutleda koos jätkusuutlikuma tuleviku üle.

Karusloomafarmidest inspireeritud arutelus vastatakse küsimustele, kui vastutustundlik on meie ühiskond praegu ning kuhu me soovime jõuda. Lisaks keskkonnaeetikale tuleb juttu ka moetööstuse eetikast ning vastutustundliku ettevõtluse põhimõtetest.

Erakondade esindajatest on kohal: Keit Pentus-Rosimannus (Reformierakond), Oudekki Loone (Keskerakond), Barbi Pilvre (Sotsiaaldemokraadid), Ruuben Kaalep (EKRE), Meelis Niinepuu (Eesti 200) ja Züleyxa Izmailova (Eestimaa Rohelised).

Paneelis osalevad Kaupo Vipp, Aleksei Turovski, Kristiina Esop, Helen Puistaja, Merit Valge ja Rainer Pesti.

«Meie jaoks oli oluline tuua kokku väga erinevate maailmavaadete esindajad, keda seob ühine huvi eetillisema tuleviku vastu – vaid nii saame luua võimalikult mitmekülgseid lahendusi,» põhjendas esinejate valikut ürituse peakorraldaja ja organisatsiooni Nähtamatud Loomad kampaaniajuht Merit Valge.

«Päev pärast vabariigi aastapäeva on just õige aeg rääkida eetikast meie looduse ja loomade suhtes, et need teemad ka pärast peatseid valimisi meeles püsiksid,» ütles Valge, lisades, et kuigi üritus puudutab ka karusloomatööstust, arutletakse paneelis eetika teemadel laiemalt. 

Täna õhtul kell 18.00 Erinevate Tubade Klubis toimuv arutelu on kõigile tasuta. Rohkem infot ürituse ja esinejate kohta on leitav Facebookist.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles