Sisuturundus

O’Learyse spordinädala soovitused

FOTO: O'Learys

Selle spordinädala märksõnadeks on jalgpall, KHL ja laskesuusatamise MM, sest teisipäeval ja kolmapäeval jätkuvad UEFA Meistrite liiga play-off mängud, KHL konverentside poolfinaalid ja Östersundis laskesuusatamise maailmameistrivõistlused.

Meistrite liigas astuvad teisipäeval vastamisi FC Schalke 04 vs Manchester City ja Atlético de Madrid vs Juventus.  FC Schalke 04 ja Manchester City esimese mängu võitis teatavasti Inglismaa klubi 3-2, mis tähendab, et Schalkel on veel reaalne lootus teises kohtumises heidelda edasipääsu nime. Teises paaris on Juventus keerulises seisus, sest esimeses mängus jäädi Madridi Atleticole alla 0-2. Enne jalkamänge ootame kõiki mälumänguhuvilisi O’Learyse spordiresorani jalgpalli viktoriinile Siim Kera juhtimisel. Pirakasse küsimusteringi mahuvad nii Euroopa, Eesti kui ka laiem maailm. Parimatele auhinnad O'Learyselt ja Betsafelt.

FOTO: O'Learys

Kolmapäeval saame kaasa elada Liverpool FC vs FC Bayern München ja Lyonnais vs FC Barcelona korduskohtumistele. Mõlemas kohtumises on kõik veel lahtine, sest mõlema paari esimesed kohtumised jäid viiki 0-0. Liverpool FC vs FC Bayern Müncheni mängu näitame ka Betsafe Sports Arenal, kus suur kinoekraan ja mugavad diivanid garanteerivad parima spordielamuse.

Neljapäeval jätkuvad play-offi kordusmängud UEFA Euroopa liigas. Neljapäeval ja reedel jätkuvad jäähoki KHL liigas ja korvpalli Euroliigas play-off kohtumised.

Nädalavahetusel algab suurem spordipidu, sest suuremad Euroopa jalgpalliliigad jätkavad mängudega. Laupäeval jätkuvad ragby six nation mängud, millele saab kaasa elada Betsafe Sports Arenal.  Pühapäeval ootab ees Inglise Premier liiga põnevuskohtumised.Parima elamuse saad Betsafe Sports Arenal, kus on mugavad lauad ja diivanid ning loomulikult suur kinoekraan, kus mängudele on ülituus kaasa elada. Broneeri laud event@olearys.ee

Alates veebruarist saavad ka Tartlased elada mõnusalt spordisündmustele kaasa, sest avasime Tartu Eedeni keskuses 200 istekohaga O’Learyse spordirestorani ja meelelahutuskeskuse.

Vaata kõikide spordiülekannete ajakava

Tagasi üles