Võimsa tagasituleku teinud Manchester City pääses Inglismaa karikavõistlustel poolfinaali

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Gabriel Jesus, Pep Guardiola ja Sergio Agüero.
Gabriel Jesus, Pep Guardiola ja Sergio Agüero. Foto: TOBY MELVILLE / REUTERS

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel suutis Manchester City Swansea City vastu välja tulla 0:2 kaotusseisust ning teenida 3:2 võiduga koha poolfinaalis.

Swansea asus kohtumist juhtima Matt Grimesi 20. minuti penaltist. Üheksa minutit hiljem viis Bersant Celina Swansea juba 2:0 juhtima.

Teine poolaeg aga kuulus Manchester Cityle. Esmalt vähendas nende kaotusseisu 69. minutil Bernardo Silva, seejärel tõi 78. minutil omaväravaga viigi tabloole Kristoffer Nordfeldt. Manchester City võiduvärava lõi 88. minutil Sergio Agüero.

«Vahepeal juhtub selliseid tagasitulekuid. Tähtis on see, et pääsesime poolfinaali, seega oleme õnnelikud. Me võitleme alati lõpuni,» ütles võiduvärava löönud Agüero.

Teises praeguseks lõppenud veerandfinaalis alistas Watford Etienne Capoue' ja Andre Gray väravatest 2:1 Crystal Palace'i, kelle eest sai jala valgeks Michy Batshuayi.