Jõesaar jäi nullipoisiks, kuid Tenerifel hea edasipääsuvõimalus

Toimetas Ville Arike
Janari Jõesaar (viskel).
Janari Jõesaar (viskel). Foto: cbcanarias.net

Korvpalli Meistrite liiga veerandfinaali avamängus kaotasid Janari Jõesaar ja Tenerife võõrsil Jeruusalemma Hapoelile 73:75, säilitades hea edasipääsuvõimaluse.

14 minutit mänginud Jõesaar ei suutnud isiklikku punktiarvet avada, kuid kogus 3 lauapalli ja 1 korvisöödu. Hapoel võitis küll kolm veerandaega neljast, ent 23:10 edu kolmandal perioodil hoidis Tenerifet mängus. Nädala pärast kodus peetavas korduskohtumises vajab Kanaari saarte klubi vähemalt kolmepunktilist võitu.

Tenerife suuremad korvikütid olid Colton Iverson 20 ja Tim Abromaitis 16, Hapoelil J'Covan Brown 20, James Feldeine 18 ja Amar'e Stoudemire 13 punktiga.

Teistes mängudes kaotas Nižni Novgorod Antverpeni Giantsile 68:83, Bamberg alistas Ateena AEK 71:67 ja Nanterre Bologna Virtuse 83:75.