Martin Repinski: kõik osapooled eksisid selles protsessis, ma arvan

Martin Repinski

FOTO: Dmitri Kotjuh / Jarva Teataja /

Jõhvi vallavanem Martin Repinski on viimase nädala jooksul vallandanud viis inimest ning tema sõnul on vallandamiste põhjusteks koostööd mitte soosivad inimesed ning see ei olnud seotud rahvusega.

«See oli erinevate asjaolude kokku langemine. Reedel oli selline olukord, et oli selline surve, selline pahameel, nii meie poolt kui ka teatud gruppide poolt ja ei olnud enam võimalik jätkata koostööd. Kõik me eksime loomulikult. Kõik osapooled eksisid selles protsessis, ma arvan,»rääkis Martin Repinski «AK.Nädalale» antud intervjuus.

Kuna vallavanem lõpetas töösuhted eestlastega, siis on näiteks Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liige Henn Põlluaas süüdistanud Repinskit etnilises puhastus oma Facebooki postituses, mille nüüdseks on Põlluaas kustutanud.

Martin Repinski vastas sellele, et tema arvates tuleks nende inimeste peas teha puhastus, kes nii räägivad. «Võib-olla selle riigikogu liikme eeldatav kumiir Adolf Hitler on teinud etnilist puhastust. Mina kindlasti sellise mõtlemisega ei ole, ma olen väga liberaalne inimene,» kommenteeris Repinski «AK.Nädalale».

Tagasi üles