Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Tottenhami mängijad tähistamas Meistrite liigas edasipääsu.
Tottenhami mängijad tähistamas Meistrite liigas edasipääsu. Foto: Darren Staples / imago images / Sportimage

Jalgpalli Meistrite liigas tagas eile koha poolfinaalis Tottenham, kes kaotas küll korduskohtumise Manchester Ciytle 3:4, kuid pääses kahe mängu kokkuvõttes 4:4 viigiga lõppenud vastasseisust edasi tänu võõrsil löödud värava reeglile. Seda, kui hullumeelne eilne mäng oli, ilmestab hästi Tottenhami riietusruumis toimunu.

City ja Tottenhami mängu 21. minutiks oli seis 3:2 kodumeeskonna kasuks. See seis soosinuks jätkuvalt Tottenhami. Olukord muutus 59. minutil, mil Sergio Agüero lõi 4:2.

73. minutil oli aga täpne Fernando Llorente ning taaskord olid trumbid Tottenhami käes. Kohtumise üleminutitel lõi Raheem Sterling seisuks 5:3. Manchester City mängijad tähistasid juba edasipääsu, kuid nende õnnejoovastuse taustal tühistati värav VARi abil.

Lõpuvile kõlades langesid City mängijad pisarais murule, Tottenhami omad alustasid aga tähistamist.