Ehmatusega pääsenud Müncheni Bayern jättis Dortmundi Borussiale võimaluse

Kris Ilves
Serge Gnabry lõi Müncheni Bayerni viigivärava.
Serge Gnabry lõi Müncheni Bayerni viigivärava. Foto: CHRISTOF STACHE / AFP

Müncheni Bayernil oli Saksamaa jalgpalli Bundesliigas hiilgav šanss suurendada eduseisu Dortmundi Borussia ees neljapunktiliseks, ent valitsev meisterklubi mängis võõrsil Nürnbergiga 1:1 viiki.

Borussia kaotas laupäeval dramaatilises lahingus kodus 2:4 Gelsenkircheni Schalkele ja mängis kõik kaardid Bayerni kätte. Müncheni meeskond oli samuti kaotusele lähedal: liigatabeli eelviimane Nürnberg asus 48. minutil Matheus Pereira väravast kohtumist juhtima, Serge Gnabry lõi 75. minutil Bayerni viigivärava ning Tim Leibold (Nürnberg) virutas esimesel üleminutil palli penaltipunktilt posti.

Bayerni hooaja viies viigipunkt tähendab, et edu Borussia ees on kolm vooru enne hooaja lõppu kahepunktiline. Bayernit ootavad ees mängud Hannoveri, RB Leipzigi ja Frankfurti Eintrachtiga ning Borussia kohtub Bremeni Werderi, Düsseldorfi ja Mönchengladbachi Borussiaga.