Terve poolaja üheksa mehega mänginud Tottenham murdus üleminutitel

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Bournemouth - Tottenham.
Bournemouth - Tottenham. Foto: Matt Dunham / AP

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel Meistrite liiga koha eest võitlev Tottenham kaotas täna võõrsil 0:1 Bournemouthile.

Tottenham lõpetas mängu üheksa mehega. 43. minutil teenis Son Heung-min mänguvälises olukorras vastase lükkamise eest punase. Juan Foyth saadeti platsilt minema 48. minutil, sest lendas tallad ees vastasele jalgadesse.

Pea terve poolaja kahemehelises ülekaalus mänginud Bournemouth jõudis sihile alles 91. minutil, kui nurgalöögist oli täpne Nathan Ake.

Üks voor enne meistrivõistluste lõppu on Tottenham 70 punktiga kolmandal kohal. Selle vooruga võib neist mööduda 68 punkti peal olev Chelsea, kes kohtub pühapäeval Watfordiga. Mäng on varuks veel ka 66 punkti peal oleval Arsenalil ning 65 punkti peal oleval Manchester Unitedil.