Suure Töllu Cup 2019 võidud läksid Raplasse ja Kohilasse

Korvpall. Foto on illustratiivne.
Korvpall. Foto on illustratiivne. Foto: unsplash.com

11.–12. mail toimus Kuressaare spordikeskuses juba kolmas noorte korvpalliturniir – Suure Töllu CUP 2019. Kolmandat korda toimunud turniiri korraldas Saaremaa spordikool koostöös MTÜ-ga Saaremaa Korvpall. Tänavu osales turniiril rekordiliselt ligi 160 sportlast üle Eesti.

Seekordsel turniiril osalesid U13 vanusesarjas SK RIM / TTÜ KK, BC Kalev / Saaremaa Spordikool, Orissaare Sport, Kuldre Kool, Märjamaa KK, Haabersti SK / TTÜ KK, SK Newox / TTÜ KK, Rapla/Kohila.

U13 vanusesarja võitis ja rändkarika viis koju sel aastal Rapla/Kohila, kes alistas tasavägises finaalis Orissaare Spordi võistkonna (treener Andre Kuntsel) 49 : 46. Haabersti SK saavutas 3. ja BC Kalev / Saaremaa Spordikool (Siim Hiie) 4. koha.

U11 vanusesarjas oli parim Kohila SK, kes võitis kõik vastased kindlalt ja viis 15 kg kaaluva rändkarika esmakordselt Kohilasse. 2. koht läks TTÜ Korvpallikoolile, 3. koht KK Karudele. Neljas oli Orissaare Sport (Härmo Lambut / Mati Rüütel), viies BC Kalev / Saaremaa Spordikool (Siim Hiie).