Flora naasis üleminutite väravatest võiduteele, Trans klohmis debütanti

Silver Tabo
Erik Sorga.
Erik Sorga. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpalli kõrgliiga 12. voorus naasis pärast nädalavahetusel esimest korda sel hooajal punkte kaotanud Tallinna FC Flora võiduteele, kui alistas võõral väljakul üleminutite väravatest tulemusega 2:0 Tartu JK Tammeka.

Kui esimese tabamuse sepistas avapoolaja esimesel üleminutil tänavuse Premium liiga suurima väravakütina oma 12. värava löönud Erik Sorga, siis teisel juhul jõudis normaalaja neljandal üleminutil sihile Frank Liivak.

Liigatabelis jätkab 11 võidu ja ühe viigiga 34 punkti kogunud Flora liidripositsioonil, edestades kuue silmaga Tallinna FCI Levadiat ja 11 punktiga ühe mängu vähem pidanud Paide Linnameeskonda. Tammeka paikneb kümne meeskonna konkurentsis kaheksa silmaga seitsmendal real.

Teises tänases kohtumises sai koduväljakul mänginud Narva JK Trans suureskoorilse 5:1 võidu Premium Liiga debütandi Maardu Linnameeskonna üle. Kui külalised läksid matši 11. minutil Ilja Zelentsovi tabamusest juhtima, siis Narva vastas ühesuunalise väravapeoga.

Esmalt viigistas 34. minutil Eduard Golovljov, misjärel lõi Aleksandr Zakarljuka kübaratriki (51., 58., 61.) ning lõppseisu vormistas 69. minutil Abdoulaye Diallo.

Üldarvestuses jätkab Trans 16 punktiga viiendal positsioonil ning Maardu kuue silmaga üheksandal kohal.