Teetööd, peod ja spordivõistlused segavad mitmes kohas liiklust

Teetööd.

FOTO: Marko Saarm

Maanteeameti teatel segavad teetööd, rahvapeod ja spordivõistlused reedel ja laupäeval liiklust hulgas maakondades maakonnas.

Reedel on liikluspiirang kella 10-16 Harjumaal Tallinna ringteel 21,4–21,7 kilomeetril Saku ja Luige vahel, kus reguleerijad peatavad lühiajaliselt liiklus karjäärist tulevate sõidukite tee ületamise ajaks.

Harjumaal Tallinna ringtee 1,5–1,6 kilomeetil Venekülas on valgusfoori remondi tõttu kehtestatud kiirusepiirang.

Viljandimaal Viljandi–Põltsamaa maantee 28–35,8 kilomeetritel Kolga-Jaanist Põltsamaa poole on seoses pindamistöödega kehtestatud kiirusepiirang. Teel on kohati lahtine killustik.

Tartumaal Tartu–Jõgeva–Aravete maantee 5,5–5,7 kilomeetril Võibla lähistel on «Barbar Feast» muusikafestivali tõttu kiirus piiratud ja kehtestatud parkimiskeeld.

Pärnumaal Rapla–Järvakandi–Kergu maantee 38,1–40,8 kilomeetritel Kaisma–Kergu lõigul on pindamistööde tõttu kehtestatud kiirusepiirang. Teel on kohati lahtine killustik.

Laupäeval kella 18 kuni pühapäeva kella 18-ni on Harjumaal Riisipere–Nurme maantee Riisiperes Nissi raudteeülesõidu ehituse tõttu liiklusele suletud. Ümbersõit on korraldatud Viruküla–Riisipere ja Ääsmäe–Haapsalu–Rohuküla riigiteede kaudu.

Laupäeval kella 16-19 on Jõgevamaal Simuna–Vaiatu maantee Sadala alevikus seoses tantsupeoga «Ega hää sõna konti murra» liiklusele suletud. Autojuhtidel palume jälgida ajutist liikluskorraldust.

Laupäeval on Läänemaal Lääne-Eesti rahvaralli tõttu liiklusele suletud Rohuküla–Ahli–Ridala maantee 8,5–12 kilomeetritel Väike-Ahli ja Ridala vahel kella 9-15 ja Ridala–Nigula maantee 1,8–6 kilomeetritel Saanika ja Võnnu vahel kella 9-20.

Alates esmaspäevast praamiga Hiiumaale ja tagasi mandrile liikudes tuleb arvestada teetöödega Ääsmäe–Haapsalu–Rohuküla maantee 73,6–80,5 kilomeetritel asuval Haapsalu–Rohuküla lõigul. Maanteeamet palub liiklejail varuda piisavalt lisaaega Rohuküla sadamasse jõudmiseks, et parvlaevale kiirustades mitte seada ohtu ennast ja teisi kaasliiklejaid.

Tagasi üles