Premium liiga: Paide purustas Kuressaare, Levadia alistas Narva

Paide linnameeskond.
Paide linnameeskond. Foto: Germo Aabla

Täna peetud Eesti Premium liiga 16. vooru viimastes kohtumistes alistas Paide Linnameeskond 7:0 FC Kuressaare, FCI Levadia sai 2:0 jagu Narva Transist.

Paide Linnameeskond ei jätnud täna koduväljakul Kuressaarele mitte mingisugust võimalust. Paide ründaja Alassana Jatta avas mänguskoori juba 32 sekundil, viies Paide 1:0 juhtima. Mängu jooksul sai Jatta kirja veel koguni neli väravat, Ander Ott Valge ja Siim Aer lisasid omalt poolt ühe värava, tänu millele Paide suure 7:9 võidu võttis.

Teises Premium liiga kohtumises nägi Tallinna FCI Levadia vaeva Narva Transi alistamisega. Avapoolajal südikalt võidelnud narvakad ei lasknud Levadial juhtima minna ning nii mindi poolajale 0:0 viigiseisul.

Teisel poolajal sai aga Levadia oma tahtmise, kui 63. minutil viis Joao Morelli meeskonna suurepärasest karistuslöögist juhtima ning 75. minutil Gando Biala efektse löögiga Levadiale 2:0 võidu kindlustas. Levadia oleks võinud ka kolmanda värava lüüa, kuid 87. minutil eksis Nikita Andrejev penaltil.