Tammeka võitis suureskoorilises mängus Narvat (1)

Erko Litvjakov
, Reporter
Tartu Jalgpallikool Tammeka.
Tartu Jalgpallikool Tammeka. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Eesti jalgpalli Premium liiga 17. vooru viimases mängus näitas Tartu Tammeka võimu, võites võõrsil Narva Transi 5:2.

Esimesel poolajal toimus tõeline väravatesadu. 10. minutil suutis Sten Reinkort tartlased ette viia, kuid eduseis püsis vaid 2 minutit, kuna juba 12. minutil suutis Nikita Mihhailov viigistada.

Edasi kulges mäng Tammeka kontrollimisel. 21. minutil oli täpne Andre Paju ning Patrick Genro Veelma lisas 39. minutil ka kolmanda värava. Poolaja lõpetuseks suutis üleminutitel palli väravasse saata ka Mihkel Järviste.

Teisel poolajal polnud Transil enam midagi kaotada ning prooviti kodus enda au kaitsta. 58. minutil suutis Aleksandr Zakaliuka narvakad eesmärgile lähemale tuua. Narva jaoks oli aga kirstunael Sten Reinkorti 70. minutil löödud teine värav.

Viimased kolm mängu kaotuseta püsinud Tammeka järgmises voorus tiitlikaitsja Nõmme Kaljuga. Narva sõidab aga külla FC Kuressaarele.