Nördinud ettevõtja: Nolani meeskond rebis minu firma reklaami Laagna teel maha

Reklaam Laagna teel

FOTO: Andrei Poletajev

Ettevõtja Andrei Poletajev on nördinud, et Laagna teel Christopher Nolani uue filmi «Tenet» filmivõtetel rebis võttemeeskond tema firma reklaami hoolimatult maha ning seadis tema sõnul sellega ohtu kõrvalised inimesed. 

«Mind kui ettevõtjat hämmastas selline hoolimatu suhtumine seadustesse, õigusnormidesse ja heakorda. Linna peamise trassi sulgemine, mida kasutab regulaarselt 100 000 inimest, see on vaid eelsoojendus, kuid võttemeeskond otsustas ilmselt, et kogu Laagna tee kuulub neile,» märkis ta venekeelsele Postimehele saadetud pöördumises.

Tema sõnul võis iga eraomand, mis sattus filmivõtetel kaadrisse, olla hetkega eemaldatud/hävitatud ja seda ilma omaniku nõusolekuta.

«Mille alusel minu reklaam, mis on läbimõeldud, trükitud, makstud, seaduslikult paigaldatud - rebitakse vandalistlikult ilma igasuguse hoiatuseta maha ja seda nii, et seatakse ohtu kõrvalised inimesed,» ütles ta. 

Poletajevi sõnul jätsid kinomehed tema reklaami pooleldi kukkuvasse asendisse tiheda liiklusega tee kohale, kust see oleks võinud alla kukkudes tekitada avariiohtliku olukorra.

Mupo esindaja Toomas Rebane kinnitas, et Nolani võttemeeskond tõesti rebis maha reklaamplakateid, mida kutsuti fikseerima mupo poolt ka politsei. Seda, kas see tegevus seadis ohtu ka kõrvalisi inimesi, mupo öelda ei osanud. 

Filmivõtete korraldamisega tegelev Allfilm seni Postimehele oma seisukohta edastanud ei ole.

Tagasi üles