Kanepi kaotas Bronxi turniiri esimeses ringis poolatarile

Christopher Krutto
Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: Aaron Doster / USA TODAY Sports

Eesti tennisist Kaia Kanepi (WTA 83.) pidi Bronxis toimuval 250 000 dollarilise auhinnafondiga turniiril tunnistama esimeses ringis poolatari Magda Linette’i (WTA 80.) 6:2, 7:5 paremust.

27-aastane poolatar alustas mängu tugevalt ja asus kiirelt esimest setti 3:0 juhtima. Kanepil õnnestus küll seisul 3:0 ja 4:1 saada geimivõidud, aga sellest jäi väheks ja Linette lõpetas kõigest pool tundi kestnud avaseti murdega ja selle lõppseisuks jäi 6:2.

Teises setis alustasid mõlemad tennisistid murdega, kuid paremat minekut näitas seekord eestlanna, kes suutis seda 5:3 juhtima minna. Kanepi ei suutnud head seisu setivõiduks vormistada ja Linette võitis lausa 4 järjestikust geimi ja võitis mängu 6:2, 7:5.