Kalju alistas visalt võidelnud Esiliiga B meeskonna

Igor Subbotin (paremal) tõusis täna nõmmekate kangelaseks.
Igor Subbotin (paremal) tõusis täna nõmmekate kangelaseks. Foto: Mihkel Maripuu

Täna jätkus Tipneri karikavõistlus, kus valitsev Eesti meister Nõmme Kalju alistas vapralt võidelnud Esiliiga B meeskonna Keila JK seisuga 2:0.

Hiiu staadionil peetud matši kangelaseks kerkis nõmmekate poolt Igor Subbotin, kes sahistas Keila vutitiimi võrku kahel korral. Esimene värav sündis 16. minutil penaltist ning teine 34. minutil.

Tänavusel hooajal Premium liigas alles neljandal positsioonil paiknev Nõmme Kalju oli platsil esindatud oluliselt nõrgema koosseisuga kui muidu. Võimaluse said noored jalgpallurid, kes üldjuhul jäävad suurtes kohtumistes pingile või sootuks nimekirjast välja.

Lisaks Kaljule on Eesti kõrgliiga meeskondadest 1/16-finaalidesse edasipääsu kindlustanud ka Tallinna Kalev, Maardu Linnameeskond, FC Flora, Paide Linnameeskond, Tartu JK Tammeka ja FCI Levadia.