Christopher Krutto

Valitsev Eesti jalgpalli meister Nõmme Kalju alistas Premium liiga nädalavahetuse keskses kohtumises Tallinna FCI Levadia kodus 2:1. Flora alistas võõrsil 1:0 Narva Transi ja tõusis liigatabelis esimeseks.

Mäng algas tormiliselt ja juba neljandal minutil lõi suvel Levadia ridadega liitunud Erick Andres Moreno Serna avavärava. Poolaja lõpus teenis penalti Nõmme Kalju, mille Igor Subbotin esimesel lisaminutil realiseeris.

Sellega avapoolajal väravad ei lõppenud ja neljandal lisaminutil skooris Kalju kaitsja Mikk Reintam ja valitsev Eesti meister läks poolajapausile vastu eduseisus.

Teisel poolajal skoorile lisa ei tulnud ja mäng lõppes Kalju 2:1 võiduga.

Nõmme klubi hoiab tabelis endiselt neljandat kohta, jäädes tabeli kolmandal real asetsevast Paide Linnameeskonnast maha kahe punktiga.

Flora alistas võõrsil Narva Transi Märten Kuuse 54. minuti väravast 1:0 ja tõusis 61 punktiga tabeliliidriks. Teist kohta hoiab 59 silmaga Levadia, kolmas on 49 punktiga Paide Linnameeskond ja neljas Nõmme Kalju 47 punktiga.